drzwi drewniane wewnętrzne
Powrót

Aktualności

Przekrój drzwi wewnętrznych drewnianych

Prezentowany niżej przekrój obrazuje naturalne drewno sosnowe. Tradycyjna konstrukcja połączona z nowoczesną technologią pozwoliły wykonać drzwi na miarę XXI wieku.

więcej

Wskazówki dla klienta

Co powinieneś wiedzieć przed zakupem drzwi. Jak dobrać odpowiednie drzwi? Wg wymiaru do istniejącego otworu w murze (drzwi typowe są tańsze niż nietypowe). Nie ma potrzeby montować drzwi o rozmiarze 110 cm (szerokość zewnętrzna). Drzwi grubsze mają większą warstwę izolacji.

więcej

Dlaczego warto kupić drzwi drewniane?

„W zgodzie z naturą” - DERPAL produkuje drzwi z naturalnego drewna

Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniew Woś ma przyjemność zaoferować państwu trwałe drzwi w 100% z naturalnego drewna, ciepłe, zapewniające komfort, bezpieczeństwo i gwarantujące spokój, a także chroniące państwa intymność oraz podkreślające styl.

więcej

Certyfikat badań klasyfikacji jakości

Spełniliśmy wymagania CPR nr 305/2011!

Nowe Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego nr 305/2011, które bedzie obowiązywać od 1 lipca 2013 narzuca nowe obowiązki m.in. na producentów wyrobów budowlanych.

Nasz kolejny sukces jest potwierdzeniem misji, której celem jest najwyższa jakość świadczonych usług, podnoszenie kompetencji i spełnianie oczekiwań klienta.

więcej

Witamy na naszej nowej stronie

Fabryka Drzwi DERPAL ma zaszczyt powitać Państwa na nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że przypadnie ona Państwu do gustu, a przede wszystkim, że nowy serwis będzie przyjazny użytkownikom i stanie się bogatym źródłem wiedzy o oferowanych produktach. Zapraszamy do przeglądania strony.

więcej
  1 2 3