drzwi drewniane wewnętrzne
Powrót

Dlaczego warto kupić drzwi drewniane?

„W zgodzie z naturą” - DERPAL produkuje drzwi z naturalnego drewna

Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniew Woś ma przyjemność zaoferować państwu trwałe drzwi w 100% z naturalnego drewna, ciepłe, zapewniające komfort, bezpieczeństwo i gwarantujące spokój, a także chroniące państwa intymność oraz podkreślające styl.

Drzwi DERPAL to prawdziwe, tradycyjne drzwi z naturalnego drewna sosnowego lub dębowego. Do ich produkcji używamy tylko naturalnych surowców pozyskiwanych z polskich certyfikowanych lasów. Tajemnicą doskonałej jakości i wciąż rosnącego zainteresowania naszymi drzwiami jest perfekcyjne połączenie pracy ludzkiej z nowoczesną technologią.

Pragnąc zapewnić naszym drzwiom wysoką jakość, poświęcamy wiele czasu i uwagi starannemu przygotowaniu surowca. Najważniejszym aspektem naszej produkcji jest posiadanie odpowiedniego zaplecza, pozwalającego na obróbkę zakupionego surowca tartacznego. Drewno już od pierwszego etapu produkcyjnego jest przecierane w fabrycznym tartaku, sezonowane i suszone do wilgotności 10 - 12%,  a następnie materiał jest selekcjonowany, ręcznie dobierany według wzoru, rysunku i barwy, tak by zapewnić naszym drzwiom wysoką estetykę i trwałość przez długie lata użytkowania. W trosce o jakość i związaną z nią satysfakcję naszych klientów, uzyskaliśmy w 2007r. Certyfikat CE na nasze wyroby, co świadczy o tym, że są one zgodne z wymogami normy PN-EN-14351-1:2006.