drzwi drewniane wewnętrzne
Powrót

O firmie, historia firmy

Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniew Woś jest producentem drzwi wykonywanych w 100% z naturalnego drewna sosnowego i dębowego.

Mając na względzie różnorodność wymagań naszych klientów, ofertę wzbogaciliśmy też o drzwi płytowe (sosna, meranti, dąb), produkowane w nowoczesnej technologii, pozwalającej na dostosowanie wzornictwa do modnych trendów w budownictwie.

Firma DERPAL powstała w 1992 r. w Andrzejowie koło Janowa Lubelskiego. Nowa Fabryka Drzwi DERPAL Zbigniewa Wosia otwarta w 2010 to inwestycja na miarę XXI wieku zlokalizowana w strefie przemysłowej Janowa Lubelskiego.

Przez ponad 20 lat działalności stała się jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży stolarki drzwiowej. Misją firmy jest wytwarzanie i dostarczanie drzwi o jakości spełniającej najwyższe oczekiwania klientów oraz utrwalanie opinii zaufanego partnera. Na powierzchni 6000 m2 zabudowy zgromadzono najnowocześniejszy park maszynowy, co w połączeniu z doświadczoną załogą stworzyło warunki do jeszcze lepszego i szybszego zaspokajania potrzeb wymagającego rynku.

Obalamy mity

Wiek XX otworzył możliwości nowych technologii, m.in. takich, które pozwoliły poprawić naturalne cechy drewna związane z kurczeniem i pęcznieniem, wypaczaniem się skrzydeł, przesuwaniem płycin w skrzydłach drzwiowych, nierównomiernym wybarwieniem drewna oraz pękaniem:

  • Technologia suszenia drewna do wilgotności 10 - 12%;
  • Technologia klejenia warstwowego (odpowiednio dobrane warstwy drewna połączone są spoiną klejową);
  • Technologia zabezpieczania i malowania ekologicznymi farbami wodnymi odpornymi na warunki atmosferyczne.

Naszą ofertę łatwo dostosowujemy do państwa oczekiwań w zakresie wzornictwa, kolorystyki, wymiarów czy dodatkowego wyposażenia drzwi w oparciu o wieloletnie doświadczenie i sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne. Zmieniamy się każdego dnia zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Fabryka Drzwi DERPAL śmiało konkuruje z największymi producentami drzwi na polskim rynku. Niewątpliwą przewagą nad konkurencją są krótkie terminy realizacji zamówień, bogata paleta kolorów lazurujących, podkreślających strukturę drewna na sośnie i dębie. Oferowane barwy odpowiadają popularnym kolorom producentów stolarki okiennej. Piękno zamknięte w drewnie stanowi o indywidualnym i niepowtarzalnym charakterze każdych drzwi.